KONST / Litografier / Färglitografi 10302244
nr 1030 2244
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), Komposition, motivet: 17x29, 191/330, Signerad -92
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:43:43
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni